Strona główna » Ona czyli Polska

Ona czyli Polska

by Świnoujście w sieci

Ona, czyli Polska. To projekt artystyczny towarzyszący tegorocznemu niemieckiemu festiwalowi Usedomer Music Festival, poświęconemu w tym roku Polsce. Mówiący o tożsamości miejsca i pokazujący jak artyści rozumieją pojęcie ojczyzny. W Galerii Sztuki Współczesnej miejsce sztuki44 artyści z Warszawy, Krakowa , Berlina i Szczecina pokażą swoje prace, w których poruszają problemy związane z tożsamością, emocjami w stosunku do idei ojczyzny. Zapraszamy na wernisaż 27 września godzinę wcześniej niż zwykle, czyli o 17.00 do miejsca sztuki44 w Świnoujściu.

W wystawie wezmą udział następujący artyści: Jose Garcia y Mas, Agnieszka Jankiewicz, Amanda Korol, Agata Kus, Aleksander Myjak, Mai Nguyen Le, Marcin Papis, Andrzej Pawełczyk, Katarzyna Szeszycka, Natalia Szostak.
Kuratorem projektu jest artysta Andrzej Pawełczyk. Na wystawie zostaną pokazane prace wykonane w różnych technikach artystycznych, zarówno tych tradycyjnych jak malarstwo czy grafika oraz współczesnych czyli instalacja, obiekt i video art.

ms44

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW