Strona główna » Kanapkowo na Placu Wolności. Foto-Video

Kanapkowo na Placu Wolności. Foto-Video

by Daniel SZYSZ

Dziś (niedziela) o godzinie 11.00 na Placu Wolności Grupa Lokalnych Liderek – Wyspa Kobiet oraz Klub SEL zorganizował dla mieszkańców Świnoujścia jak również gości przebywających na terenie naszego miasta imprezę plenerową „44 Wyspy ze smakiem”.

Przy stołach na których pojawiło się mnóstwo kolorowych kanapek i innych specjałów, panie opowiadały o walorach kuchni Polskiej a w szczególności o historii polskiego śniadania.

kanapka (3)
Każdy kto zawitał na plac mógł usiąść przy stole oraz wziąć w konkursach a przybyłe dzieci znalazły rozrywkę w specjalnie przygotowanym na tą okoliczność kąciku zabaw.
Przeprowadzono również konkurs dla mieszkańców pt. „UWIEDŹ MNIE SWOJĄ KANAPKĄ” w trakcie którego przeprowadzono degustację kanapek konkursowych.

kanapka (2)
Jury wybrało najładniejszą i najsmaczniejszą kanapkę a następnie nagrodziło zwycięzcę.
Projekt dofinansowany był ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152741780241974.1073742689.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również