Strona główna » Frühstück – Hard Rock w muszli koncertowej. FOTO-VIDEO

Frühstück – Hard Rock w muszli koncertowej. FOTO-VIDEO

by Świnoujście w sieci

Od czwartku do dziś (niedziela) odbywał się w naszym mieście festiwal Kultury Chrześcijańskiej „A co jutro?”. W koncertach i spotkaniach uczestniczyło wiele osób ze Świnoujścia i nie tylko.

Dzisiaj w ostatni dzień festiwalu w Muszli Koncertowej o godzinie 18.00 zagrał Frühstück. Jest to zespół z Wrocławia, grający dobrego hard rocka. Powstał w 1994r. i w swoim dorobku ma 4 płyty. Członkowie zespołu pochodzą z Polski oraz Holandii. Od lat tworzą. Ich trasę promuje płyta “Story”, która ukazała się w tym roku.

Frühstück (3)

 

skład: Martijn Krale – wokal, Wojtek Karel (Łoś) – bas, Tomek Kuźbik (Scottie) – perkusja, Marcin Karel (Szczypior) – gitara. Od lat jeżdżą po Europie i grają wiele koncertów.

Frühstück
Pomimo deszczowej pogody plac przed muszlą koncertową szybko się zapełnił ludźmi w różnym wieku którzy z zaciekawieniem słuchali muzyki a także tego co miał im do przekazania Martijn Krale – wokalista zespołu, pomimo, że czynił to łamaną polszczyzną..dobrze dawał sobie radę 🙂
Wszyscy dobrze się bawili a każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152727127876974.1073742679.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW