Strona główna » IV Rowerowy Rajd na Orientację. FOTO-VIDEO

IV Rowerowy Rajd na Orientację. FOTO-VIDEO

by Świnoujście w sieci

Dziś 13. września 2014 o godzinie 10.00 spod Urzędu Miasta ruszył IV Rajd na orientację, impreza skierowana była do dzieci młodzieży i osób dorosłych a miała na celu jak podkreślają organizatorzy – propagowanie jazdy na rowerze, zachęcanie do aktywnego wypoczynku oraz sprawdzenie hartu ducha, popularyzacja rowerowych imprez na orientację, jako doskonałej formy niekonwencjonalnego wypoczynku, upowszechnienie kultury fizycznej oraz sportu, integracja i wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez na orientację.

Rowerowy Rajd na Orientację impreza turystyczno-rekreacyjna przygotowana została przez Klub Sportowy “UZNAM” Świnoujście a trasa wiodła po Polskiej części Wyspy Uznam.

rowery (3)
Podstawową zasadą podczas rajdu było jak najszybsze zdobycie wszystkich Punktów Kontrolnych (zwanych dalej PK) w limicie czasowym zależnym od wybranej klasy trudności:
trasa Mini i Rodzinna – do odnalezienia 6 PK w limicie czasowym 4 godzin – dystans 14,3km
trasa Mega – do odnalezienia 9 PK w limicie czasowym 4,5 godzin – dystans 24,3km
trasa Giga – do odnalezienia 12 PK w limicie czasowym 5 godzin – dystans 42,7km
Meta rajdu znajdowała się w Jacht Klubie Marynarki Wojennej “KOTWICA” przy ulicy Steyera.
Każdy uczestnik rajdu jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków.

rowery
Zwycięzcy w każdej kategorii i na każdym dystansie otrzymali puchary, medale dla pierwszych trzech uczestników indywidualnych oraz pierwszych trzech grup na poszczególnych trasach, wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe medale. Również wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli raj zostały rozlosowane nagrody niespodzianki a na każdego z uczestników na mecie czekał ciepły posiłek oraz napoje.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152724064801974.1073742675.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW