Strona główna » Capoeira dla dzieci i dorosłych- nowy nabór!

Capoeira dla dzieci i dorosłych- nowy nabór!

by Świnoujście w sieci

Grupa Capoeira Brasil zaprasza zarówno dorosłych jak i dzieci do spróbowania swoich sił w sezonie 2014/2015.
Jeśli chcesz poznać bliżej tę brazylijską sztukę walki, możesz to zrobić już w tę sobotę o godzinie 17:00 na sali gimnastycznej Gimnazjum Publicznego nr 2 przy ulicy Kościuszki 11.

W tym roku po raz pierwszy oprócz grupy dla początkujących (od 12 roku życia), Capoeira Brasil prowadzi nabór do grupy dziecięcej. Inauguracyjny trening dla dzieci odbędzie się 19 września o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej Gimnazjum Publicznego nr 2, przy ulicy Kościuszki 11. Grupę dziecięcą poprowadzi doświadczony trener capoeira, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener gimnastyki Graduado Amarelo.

Capoeira dla dzieci i dorosłych- nowy nabór

Co capoeira może dać dziecku?
Ta sztuka walki poprawia kondycję, kształtuje zarówno sylwetkę jak i zainteresowania dzieci i młodzieży.
Na treningach prowadzonych częściowo poprzez zabawę znajdą się elementy akrobatyki, taniec, muzyka, nauka języka portugalskiego, ćwiczenia kondycyjne i koordynacyjne.

W capoeira młoda osoba uczy się zasad i norm obowiązujących w grupie.. Poprzez obcowanie z ludźmi różnych narodowości (warsztaty capoeira) czuje potrzebę nauki języka obcego, tolerancji i szacunku.

Capoeira może zacząć trenować każdy, w każdym wieku.
Nie liczy się początkowa sprawność, kondycja czy wytrzymałość. To wraz z treningami nabywamy umiejętności, kształtujemy sylwetkę i koordynację czy rozciągnięcie. Szczególnie do trenowania zachęcamy rodziców z dziećmi.

Capoeira dla dzieci i dorosłych- nowy nabór

Grupa Capoeira Brasil sekcja Świnoujście jest częścią jednej największych grup capoeira na świecie. Sekcja istnieje od 2006 roku. GCB pochodzi od grupy Senzala i została założona
w 1989. Filozofią grupy jest utrzymanie tradycji wszelkich rodzajów capoeira, troska o jak najwyższy poziom techniczny, pedagogiczny i edukacyjny.

Co zabrać na trening?
Jeżeli już zdecydowałeś się przyjść na swój pierwszy trening wystarczy, że zabierzesz ze sobą koszulkę, wygodne spodnie i butelkę wody mineralnej. Jak większość trenujących sztuki walki ćwiczymy na boso.

Film promujący grupę :

Więcej informacji na:
WWW.capoeira.swinoujscie.pl
https://www.facebook.com/capoeira.swinoujscie

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW