Strona główna » Brak wiedzy czy polityczna propaganda ??– Posłanka Żmuda-Trzebiatowska okłamuje wyborców.

Brak wiedzy czy polityczna propaganda ??– Posłanka Żmuda-Trzebiatowska okłamuje wyborców.

by Daniel SZYSZ

 

Z uporem lepszej sprawy Pani Poseł Żmuda-Trzebiatowska od kilku tygodni na jednym z portali społecznościowych próbuje wmówić ludziom, że podręczniki które otrzymają w tym roku dzieci klas pierwszych szkół podstawowych są za darmo i rodzice za nie nie zapłacą.

Czy przez tych kilka lat gdy Pani Poseł zasiada w naszym Sejmie nie była wstanie przyjąć podstawowej wiedzy ??, że nie ma nic za darmo i gdy rząd mówi, że coś da jednym to musi zabrać innym.

Nie kwestionujemy pomysłu przekazywania przez szkołę podręczników dla uczniów – jednak za te podręczniki płacą wszyscy podatnicy i tak powinna brzmieć każda informacja o tym „wydarzeniu”

Więc apelujemy do Pani Poseł – prosimy nie okłamywać społeczeństwa, że rząd cokolwiek dał komuś za darmo – no może polędwiczki i ośmiorniczki dla panów Sikorskiego i Sienkiewicza – ale za te posiłki i wina tez zapłacili podatnicy.

 

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również