Miasteczko Uzdrowiskowe – ZAPRASZAMY

0 comment

 

Z okazji 55 – lecia działalności “Uzdrowiska Świnoujście” S.A zaplanowało w 2014 roku zorganizowanie kolejnej imprezy promującej walory uzdrowiskowe naszego miasta.

W dniu 26.07.2014r. między godz. 16:00 a 20:00 na odcinku ulicy Emilii Gierczak (pomiędzy ulicami Żeromskiego i Kasprowicza) zostanie utworzone “Miasteczka Uzdrowiskowego”.

miasteczko uzdrowisko świnoujscie

Miasteczko zostanie stworzone z tematycznych pawilonów reklamowych, w których prezentowana będzie oferta uzdrowiskowa naszej Spółki orz partnerów współpracujących i sympatyzujących, zainteresowanych przedstawianiem oferty swoich usług.

Zaprezentujemy mieszkaniom i gościom Świnoujścia ofertę naszego miasta, w szczególności usługi medyczne, rehabilitacje, sanatoryjno-hotelowe, gastronomiczne oraz turystyczne.

miasteczko uzdrowisko świnoujscie miasteczko

W tegorocznej edycji imprezy pt. “Miasteczko Uzdrowiskowe” zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Świnoujściu.

Uzdrowisko Świnoujście


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=