Po przerwie wakacyjnej swoje przygotowania do sezonu zaczynają seniorzy świnoujskiego „Prawobrzeża”. Do drużyny prowadzonej przez trenera Michała Stelmaszczyka dołączą najbardziej zdolni i wychodzący z wieku juniora zawodnicy drużyny młodzieżowej, trenowanej przez trenera Łukasza Kupczyka.

Na początku przygotowań trenerzy zaplanowali test-mecz juniorzy kontra seniorzy. Spotkanie to odbędzie się 27 lipca o godz. 16.00- syntetyczna murawa przy ul. Matejki w Świnoujściu. Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno juniorów jak i seniorów do gry w naszym klubie oraz reprezentowania barw świnoujskiej drużyny w rozgrywkach ligowych ZZPN Szczecin.

Treningi będą odbywać się trzy razy w tygodniu, a w sobotę lub niedzielę planowany jest mecz kontrolny. Rywalami „Prawobrzeża” będą „Zalew” Stepnica ,”Vineta” Wolin ,Bałtyk” Międzywodzie. Najciekawsze spotkanie z IV-ligowcami z „Vinety” Wolin walczącymi w poprzednim sezonie do końca o awans do III ligi odbędzie się w Kołczewie ze względu na renowację murawy w Wolinie.


Uczniowski Klub Sportowy „PRAWOBRZEŻE” Świnoujście