Strona główna » Miejska Biblioteka Publiczna – informacja „Wakacje z książkami”

Miejska Biblioteka Publiczna – informacja “Wakacje z książkami”

by Świnoujście w sieci

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w dniu 14 lipca (poniedziałek) od godz.14:44 – na niezapomniane “Wakacje z książkami”.

Na kilka godzin świnoujska Muszla Koncertowa zostanie zamieniona w Wyspę Literacką Świnoujście”! Gorąco rekomendujemy to przedsięwzięcie i zachęcamy Państwa – Mieszkańców i Gości naszego Miasta – do skorzystania z tej niezwykłej oferty.

W programie “Wakacji” każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i bliskich: warsztaty plastyczne dla dzieci, czytanie dzieciom, wystawa komiksów, kiermasz książek wydawnictwa “Biuro Literackie”, spotkania z kultowymi twórcami literatury, którzy ujawnią swoje literackie sentymenty i upodobania oraz poczytają własne utwory w oryginalnej muzycznej oprawie.

Uwaga! W przypadku kapryśnej aury, Wyspa Literacka Świnoujście zostanie przeniesiona do Biblioteki Głównej przy ulicy Piłsudskiego 15, gdzie od godz. 15:00 będzie realizowany pełny program “Wakacji z książkami”, z udziałem wszystkich zaproszonych twórców.

Bożena Łukaszewska

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW