Strona główna » Jak nie zgubić się w tłumie i szybko znaleźć swych znajomych na zatłoczonej plaży?

Jak nie zgubić się w tłumie i szybko znaleźć swych znajomych na zatłoczonej plaży?

by Świnoujście w sieci

Odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza podczas zbliżającego się weekendu nabiera wśród wielu młodych osób kluczowego znaczenia. Już w ten weekend na świnoujskich plażach zagości “Projekt Plaża” telewizji TVN. To właśnie w Świnoujściu startuje tegoroczna edycja tego projektu, w ramach którego na uczestników czekają liczne koncerty, konkursy oraz atrakcje przygotowane przez firmy partnerskie.

Aby nie zgubić się w tłumie plażowiczów i gąszczu różnych ciekawych wydarzeń, warto zwrócić uwagę na polską darmową aplikację SeeU, którą uczestnicy “Projektu Plaża” będą mogli pobrać na swoje smartfony. Dzięki niej użytkownicy bez trudu, szybko i łatwo odnajdą swoich znajomych na plaży oraz umówią się na spotkanie na licznych wydarzeniach towarzyszących temu projektowi.

Dodatkowo odwiedzając strefę SeeU, plażowicze nie tylko będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, ale również będą mogli zobaczyć drona wyposażonego w kamerę GoPro, który patrolując z powietrza plażę będzie filmował wszystko, co dzieje się podczas “Projektu Plaża”.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW