Strona główna » Mistrzostwa Polski S.O.S. z udziałem siatkarzy ze Świnoujścia!!!

Mistrzostwa Polski S.O.S. z udziałem siatkarzy ze Świnoujścia!!!

by Świnoujście w sieci

 

 

 

W dniu 20-22.06.2014 w Krakowie odbył się Finałowy Turniej Talentów Szkolnych Ośrodków Siatkarskich w którym udział wzięli zawodnicy Maratonu Świnoujście i SMS Świnoujście : Adrian Tama, Adam Lorenc, Szymon Bąk, Kruk Miłosz oraz trenerzy Krzysztof Dobek i Zdzisław Gogol.

Turniej Talentów to impreza podsumowująca sezon 2013/14 w rywalizacji sportowej i działalności szkoleniowe S.O.S. O przebiegu tego wydarzenia opowiada Krzysztof Dobek- trener kadry makroregionu Północy kadetów. Cały wyjazd rozpoczął się od wielkich emocji. Piątkowy wieczór wszyscy uczestnicy Turnieju spędzili oglądając na żywo mecz Ligi Światowej- Polska vs. Brazylia. Najnowocześniejsza w Europie hala sportowa pomieściła ponad 16 tysięcy kibiców co na każdym z 300 uczestników Turnieju Talentów zrobiło ogromne wrażenie.

Zdj_cie0100

W sobotę rywalizowała już młodzież. Na trzech boiskach zmagały się ekipy dziewcząt i chłopców w kat. młodzik i kadet. Każdy zespól składał się z 12 osób reprezentujących jeden z czterech makroregionów Polski (Północ, Południe, Wschód, Zachód). W naszym makroregionie-Północy ,grali Szymon Bąk i Miłosz Kruk, którzy w kat. młodzik zajęli drugie miejsce. W kat. kadet reprezentanci Świnoujścia Adrian Tama i Adam Lorenc oraz trener prowadzący Krzysztof Dobek zajęli pierwsze miejsce i zdobyli Mistrzostwo Polski S.O.S. nie dając szans żadnemu z rywali.
Sobota zakończyła się uroczystą galą na której zostały wręczone nagrody za dokonania w sezonie 2013/2014
Ostatni dzień został poświęcony na mecz Gwiazd dziewcząt i chłopców Północ vs. Południe. W spotkaniu tym miał zaszczyt wystąpić Adrian Tama , a drużynę do zwycięstwa 2:1 poprowadził trener Krzysztof Dobek. Miejmy nadzieję , że przyszły rok będzie dla naszych sportowców tak samo udany, a zdobyte wyróżnienia zachęca do dalszej ciężkiej pracy w codziennych treningach.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW