Joanna Agatowska zabiera głos w sprawie Floty.

0 comment

 

 

Pragnę poinformować, że po zakończeniu spotkania, które odbyło się o godz. 17.30 pomiędzy p. Tomaszem Kafarskim a p. Nancy Cao (na prośbę p. Cao uczestniczyłam w nim ja, Tłumaczka oraz p. Michał Protasiewicz) p. Cao (po wykonaniu rozmów telefonicznych) poprosiła mnie o przekazanie p. Prezesowi oraz p. T. Kafarskiemu informacji o Jej ostatecznych możliwościach przystania na warunki Zarządu MKS Flota, jako alternatywa do prawdopodobnego negatywnego stanowiska trenera Kafarskiego na Jej propozycje – dotyczyło to możliwości natychmiastowej wypłaty 10.000 euro dla p. Kafarskiego oraz zwiększenia udziału MKS Flota w transferach zawodników do 45% (wcześniej uzgodniona została wysokość 35% od każdego wytransferowanego zawodnika). P. Cao podniosła również kwestię, że nie jest Ona stroną do rozwiązywania sprawy kontraktu trenerskiego pomiędzy p. T. Kafarskim a Zarządem Floty.
Powyższą wiadomość osobiście przekazałam w tym samym dniu p. Tomaszowi Kafarskiemu oraz telefonicznie p. prezesowi Edwardowi Rozwałka z prośbą o uwzględnienie tych propozycji przy podejmowaniu ostatecznej decyzji co do podpisania Porozumienia. Uzyskałam informację od p. Prezesa Rozwałki, że przekaże ją członkom zarządu, z którymi wieczorem 18.06 miał odbyć jeszcze spotkanie.
Zgodnie z ustaleniami z rozmowy z dnia 18.06 pomiędzy p. Kafarskim oraz p. Cao do kolejnego spotkania doszło w dniu 19.06 w czasie którego, z informacji jakie posiadam (nie uczestniczyłam osobiście w tym spotkaniu) trener Kafarski poinformował p. Cao, że nie jest zainteresowany Jej propozycjami dla Niego i w związku z czym rozmowy zakończono.
19.06 (czwartek) o godz. 13.09 telefonicznie uzyskałam od p. prezesa E. Rozwałki informację, że w związku z tym, że nie doszło do porozumienia pomiędzy p. Cao i p. Kafarskim – Zarząd nie akceptuje również zaproponowanych przez p. Cao ostatecznych propozycji zwiększenia udziału w transferach i do podpisania Porozumienia pomiędzy MKS Flota oraz Atletico po prostu nie dojdzie. Powyższą informację przekazałam Prezydentowi Miasta.
W związku z powyższym wnoszę o uwzględnienie mojego oświadczenia w tej sprawie.

Joanna Agatowska Zastępca Prezydenta Miasta

Komunikat Floty w sprawie umowy z portugalskim inwestorem : http://www.mksflota.swinoujscie.pl/

 

 


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=