Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

Rząd do dymisji – natychmiast!

0 comment

18 czerwca 2014 roku, z inicjatywy aktywistów Oddziału Świnoujście Obozu Narodowo-Radykalnego, wchodzącego w skład lokalnej inicjatywy Ruchu Narodowego, czyli Narodowego Świnoujścia, przeprowadzono w wyspiarskim mieście akcje  “Rząd do dymisji!”.

Swój sprzeciw wobec obecnej władzy wyrazili poprzez wywieszenie antyrządowego transparentu w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic. Powodem przeprowadzenia akcji jest “afera podsłuchowa”, którą wywołało opublikowanie przez tygodnik “Wprost” “taśm prawdy”.

W związku z wypowiedziami, które pojawiają się w nagraniach, ukazując prawdziwe oblicze III Rzeczpospolitej i rządów Platformy Obywatelskiej, Ruch Narodowy wzywa wszystkich Polaków do czynnego wyrażania swojego sprzeciwu i akcji obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec politycznej władzy. Ruch Narodowy bezwzględnie żąda natychmiastowej dymisji całego rządu i rozpisania przedterminowych wyborów.

Traktujemy aferę jako wewnętrzną rozgrywkę w obozie władzy, na kształt afery Rywina.

Atakujemy też media lewicowo-liberalne za pobłażliwość, małą dociekliwość i rozmywanie afery.

Rząd do dymisji – natychmiast!

Narodowe Świnoujście


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=