Strona główna » Profilaktyczny happening na Placu Wolności. FOTO-VIDEO

Profilaktyczny happening na Placu Wolności. FOTO-VIDEO

by Świnoujście w sieci

Już drugi rok z rzędu świnoujscy policjanci wraz zaproszonymi podmiotami zorganizowali, tym razem na Placu Wolności akcję pt. Ogólnopolski Głos Profilaktyki.

Na placu odbywały się występy artystyczne a wokół w tym samym czasie zaproszone instytucje prezentowały swoje inicjatywy profilaktyczne oraz udzielały informacji na temat własnej pracy w zakresie profilaktyki i pomocy osobom uzależnionym.

profilaktyka (4)
W akcji udział wzięli specjaliści z zakresu uzależnień od narkotyków, alkoholu, nikotyny, przemocy, sytuacji kryzysowych, HIV/AIDS, odpowiedzialności prawnej, którzy w namiotach profilaktycznych udzielali porad i wskazówek.

profilaktyka (2)
Biegaczki z Babskiego Teamu opowiadały o przebiegniętych kilometrach i malowniczych ścieżkach biegowych które często pokonują.

profilaktyka (3)
Obecni byli także wolontariusze z Pracowni Terapeutyczno-Profilaktycznej “Motywacja i Działanie”, realizujący akcję „Uśmiechnięte Świnoujście BIS”.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152512258511974.1073742575.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW