Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi sezon na letnie sporty. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny Skimboard (jazda na desce po płytkiej warstwie wody lub dla bardziej zaawansowanych, po fali). W naszym mieście istnieje grupa młodych ludzi uprawiających ten rodzaj sportu i zachęcających zarówno młodych, jak i starszych ludzi do spróbowania swoich sił na desce. Już 21 czerwca, nasi Skimboardowcy jadą do Gdyni na imprezę otwartą CUDAWIANKI. Tam zostanie rozłożony tor i każdy, pod okiem instruktorów, będzie mógł wziąć udział w dobrej zabawie. W czasie imprezy będzie można nauczyć się ślizgu, wykonania triku, wziąć udział w konkursie na najlepszy ślizg, czy najfajniejszą glebę.

Skimboard (2)
Jeżeli ktoś z naszych mieszkańców planuje wyjazd do Gdyni, czy okolic, to serdecznie wszystkich zapraszamy! Mamy też nadzieję, że i w Świnoujściu zostanie zorganizowana impreza z torem Skiboardowym i uda się Jego organizatorom „zarazić” naszych mieszkańców pasją do tego sportu.
8 lipca zaś nasza ekipa zapewni zabawę Skimboardową na Slot Art Festiwal, gdzie również wszystkich zapraszamy!
Obecnie możliwe są indywidualne lekcje z profesjonalnymi instruktorami. Pytania w tej sprawie prosimy wysyłać na mail: biuro@siloegroup.pl

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News