Strona główna » Puchar Polski w Kitesurfingu rozpoczęty. Zobacz FOTO-VIDEO

Puchar Polski w Kitesurfingu rozpoczęty. Zobacz FOTO-VIDEO

by Daniel SZYSZ

Od dziś ( piątek ) do niedzieli na naszej plaży będą odbywały się zawody kitesurfingowe: „44 ISLANDS KITE CUP” PUCHAR POLSKI W KITESURFINGU W FORMULE KITE.

Dziś o godzinie 11.00 w obecności organizatorów, uczestników, sponsorów, mediów oraz przedstawicieli z urzędu miasta Świnoujście, na plaży pod przygotowanym na tą okoliczność namiotem odbyło się uroczyste otwarcie zawodów.

Puchar Polski w Kitesurfingu (5)
Organizatorem zawodów jest firma Event Factory S.C.Do Świnoujścia zawitała czołówka polskich kitesurferów aby wziąć udział w Pucharze Polski w Formule Kite. Ponadto rozegrany zostanie turniej: KITE vs WINDSURFING (kitesurfingowcy kontra windsurfingowcy) miłośnicy obu dyscyplin prezentując swoje umiejętności zmierzą się z siłami wiatru i wody.

Puchar Polski w Kitesurfingu (2)

Formuła „44 ISLANDS KITE CUP” to nie tylko zawody kitesurfingowe – trzydniowy program przewiduje atrakcje dla całych rodzin wypoczywających na Świnoujskiej plaży.

Puchar Polski w Kitesurfingu (3)

 

Szkółka kite i windsurfingu, strefa testów sprzętu, plażowa piłka ręczna i siatkowa, hockej gigant, konkursy SUP oraz trickboard – to zaledwie część z zaplanowanych działań towarzyszących zawodom. A wieczorem będzie można wziąć udział w prawdziwym Beach Party na najpiękniejszej z polskich plaż.

Puchar Polski w Kitesurfingu (4)
Zapraszamy wszystkich na plażę na widowiskowe pokazy jak i też aby aktywnie spędzić nadchodzący weekend.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152509416236974.1073742572.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również