Strona główna » Fort Anioła opanowały dzieci. FOTO-VIDEO

Fort Anioła opanowały dzieci. FOTO-VIDEO

by Świnoujście w sieci

 

 

Dziś ( niedziela) po raz kolejny w Forcie Anioła odbył się „Dzień Dziecka” zorganizowany przez świnoujską Platformę Obywatelską, festyn organizowany jest już po raz VII i jak co roku cieszy się coraz większym powodzeniem wśród mieszkańców Świnoujścia.

Jak co roku przygotowano moc atrakcji, w trakcie festynu swoje umiejętności zaprezentowały służby mundurowe, nie obyło się bez sportowych zmagań futbolowych.. chodzenia na szczudłach, czy też poszukiwania skarbów. Pojawili się też Karatecy ze Świnoujskiego Klub Karate Kyokushin.

fortaniola (3)
Przybyli motocykliści, jak co roku zmierzyli się z dziećmi w przeciąganiu liny. Dzieci mogły na krótki czas zmienić się w bajkowe postacie, czy też zwierzęta, a to dzięki malowaniu twarzy.

fortaniola (2)
Nie zabrakło konkursów, oczywiście z atrakcyjnymi nagrodami. Utraconą energię podczas zabawy dzieci mogły uzupełnić smażąc przy ognisku kiełbaski przygotowane przez organizatorów.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152482793706974.1073742548.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również