27 maja o godz.11.30 w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona.

Już po raz kolejny Gimnazjum Publiczne nr2 im. Henryka Sienkiewicza doceniło i nagrodziło symbolicznymi statuetkami uczniów najzdolniejszych, osiągających sukcesy w konkursach przedmiotowych na terenie Świnoujścia, województwa i kraju, wykazujących się wiedzą i umiejętnościami na polu artystycznym i sportowym.

Część finałową wzbogacił program artystyczny dotyczący życia i twórczości Henryka Sienkiewicza, przygotowany i zaprezentowany przez młodzież gimnazjalną pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego pani Anny Oknińskiej-Kurzawy.
Oto wyniki:
NAUKI ŚCISŁE:
Nominowani
1. Aleksandra Rombel kl. III C
2. Oskar Mazur kl. III C
3. Martyna Rojczyk kl. III A
4. Wojciech Górski kl. I C
5. Oliwer Błaszak kl. I A
6. Jakub Dunajko kl. I A

HENRYKA ZDOBYWA: WOJCIECH GÓRSKI I C

NAUKI PRZYRODNICZE:
Nominowani
1. Oliwer Błaszak kl. I A
2. Karol Kostrzębski kl. III C
3. Monika Moskwa kl. II B
4. Kamila Brabańska kl. III C
5. Alicja Kajewska kl. II B

HENRYKA ZDOBYWA: KAMILA BRABAŃSKA 3 C

NAUKI HUMANISTYCZNE:
Nominowani:
1. Oliwer Błaszak kl. I A
2. Marek Baraniecki kl. III A
3. Monika Moskwa kl. II B
4. Aleksandra Rombel kl. III C
5. Anna Bubnowska kl. I C
6. Alicja Kajewska kl. II B

HENRYKA ZDOBYWA: ALICJA KAJEWSKA 2 B

NAUKI ARTYSTYCZNE:
Nominowani:
1. Anna Bubnowska kl. I C
2. Agnieszka Baron kl. II B
3. Aleksandra Rombel kl. III C
4. Magdalena Raczewska kl. I D
5. Aleksandra Labiś kl. I D
6. Paulina Kaczorowska kl. III A
7. Justyna Rutkowska kl. III C

HENRTYAK ZDOBYWA: ANNA BUBNOWSKA

JĘZYKI OBCE – JĘZYK ANGIELSKI
Nominowani:
1. Marek Baraniecki kl. III A
2. Aleksandra Rombel kl. III C
3. Gabriela Kuc kl. II A

HENRYKA ZDOBYWA: MAREK BARANIECKI

JĘZYKI OBCE – JĘZYK NIEMIECKI
Nominowani:
1. Jakub Szymanowski kl. II B
2. Nicola Kauczor kl. III B

HENRYKA ZDOBYWA: NICOLA KAUCZOR 3B

SPORT – KATEGORIA DZIEWCZĄT

Nominowani:
1. Dagmara Wlazło kl. III B
2. Martyna Rojczyk kl. III A
3. Martyna Zieńko kl. III C
4. Wiktoria Ławrecka kl. 2A

HENRYKA ZDOBYWA: MARTYNA ROJCZYK

SPORT – KATEGORIA CHŁOPCÓW
Nominowani:
1. Bartosz Skórka kl. III A
2. Kacper Szmyt kl. III C
3. Jeremiasz Sawicz kl. III C

HENRYKA ZDOBYWA: JEREMIASZ SAWICZ

henryki-gp2

 

W tym roku szkolnym HENRYKA SPECJALNEGO przyznano:

Paulinie Kaczorowskiej z kl. III A.

Osobom nominowanym i zdobywcom cennej nagrody- statuetki Henryka serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów w nauce, pogłębiania wiedzy i rozwijania zainteresowań.

henrykii