Organizatorem spotkania są świnoujskie struktury Ruchu Narodowego, a więc Narodowe Świnoujście, czyli lokalna inicjatywa jednocząca w działaniu aktywistów Obozu Narodowo-Radykalnego oraz Młodzieży Wszechpolskiej. Wydarzenie odbędzie się 22 maja 2014 roku o godzinie 18:00 w Klubie Teatralna, przy pl. Słowiańskim 15 (wejście od tyłu).

Tematem spotkania będzie „Ruch Narodowy w europarlamencie”. RN idzie do zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego pod hasłem radykalnej zmiany. Zmiany z polityki służalczej wobec obcych interesów i mocarstw, na politykę dla Polski i dla Polaków. Ruch Narodowy to federacja stowarzyszeń, organizacji lokalnych, fundacji i pism narodowych.

Jednym z prelegentów będzie Michał Piskorz, student trzeciego roku ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim, członek Zachodniopomorskiego Sztabu Wojewódzkiego Ruchu Narodowego z ramienia ONR, w którym wchodzi w skład Zarządu Brygady Zachodniopomorskiej, a także prezes Narodowego Świnoujścia. Michał Piskorz jest też kandydatem Ruchu Narodowego w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Świnoujście ma swojego kandydata! Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Serdecznie zapraszamy!

Narodowe Świnoujście
nś2