Strona główna » ŚWINOUJSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN NA Mistrzostwach Polski Północnej

ŚWINOUJSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN NA Mistrzostwach Polski Północnej

by Świnoujście w sieci

W dniu 10 maja 2014 r w Wąbrzeźnie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej PFKK. Udział wzięło ponad 150 zawodników. Świnoujście i Świnoujski Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Michał Kajewski, Paweł Winowicz, Wiktor Borecki i Sara Bielska.

Największym zaskoczeniem były walki Pawła Winowicza który chociaż nie zakwalifikował się do finału w obu walkach wykazał się niesamowitą wolą walki, dobrą techniką niespotykaną w jego wieku. Dość powiedzieć iż wykonał min. kaiten mawashi geri i ushiro mawashi geri, za co został nagrodzony brawami. Ostatecznie zajął V miejsce w kumite.

Wiktor Borecki zajął II miejsce w kumite, Sara Bielska II w kumite i V w kata, przegrywając o 2 punkty miejsce na podium. Michał Kajewski niestety nie zakwalifikował się do finałów i odpadł w turze eliminacyjnej. Serdeczne podziękowania dla Sensei Edwarda za opiekę podczas zawodów i Pana Zbigniewa za bezpieczny transport. Udział w zawodach wsparła Gmina Świnoujście.