Strona główna » Wychowanek “Akademii Malucha” zajął II miejsce. Video

Wychowanek “Akademii Malucha” zajął II miejsce. Video

by Świnoujście w sieci

 

 

Miło nam poinformować, że Jan Piotrowski z “Akademii Malucha” przy Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu prowadzonej przez panią Aleksandrę Nowak, zajął II miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “PTAKI CUDAKI”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
„Ptaki Cudaki” to coroczny konkurs plastyczny organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury. Ze względu na rosnącą z roku na rok popularność, ranga konkursu urosła najpierw z poziomu podkarpackiego na ogólnopolski, by obecnie nosić już po raz drugi rangę konkursu międzynarodowego.

Na tegoroczną, drugą już, edycję konkursu, „przyleciało” 2298 ptaków cudaków, m.in. z Czech, Słowacji, Niemiec i kilkuset miejscowości z całej Polski, a każdy z nich zachwycał zaskakującym pomysłem.
II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ptaki Cudaki” skierowany był do dzieci i młodzieży z całego świata. Głównym celem konkursu było rozbudzenie u nich zainteresowania tematyką ornitologiczną oraz zachęcenie ich do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Konkurs ten przyczynia się ponadto do rozwijania dziecięcej wyobraźni oraz kształtowania zdolności artystycznych dzieci i młodzieży, a także corocznego promowania twórczych dokonań najzdolniejszych, młodych artystów.
Ostatecznie nagrody przyznano czterdziestu młodym twórcom. Ich prace można było podziwiać podczas wernisażu pokonkursowego, zorganizowanego w RDK.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW