Zespól młodych siatkarzy szkoły podstawowej nr 1 „ Wicemistrzem” województwa zachodniopomorskiego w mini piłce siatkowej chłopców.

Dnia 6 maja w Pyrzycach został rozegrany finał wojewódzki w mini piłce siatkowej chłopców.

W finale wystąpiły zespoły: SP nr 1 ze Świnoujścia, SP nr 1 ze Szczecina, SP Wałcz i gospodarz zawodów SP nr 5 z Pyrzyc.

Zawody rozegrano systemem pucharowym:
SP nr 1 Świnoujście – SP nr 5 Pyrzyce 2:0
Sp nr 1 Szczecin – SP Wałcz 0:2

W meczu o miejsce trzecie spotkały się zespoły SP 5 Pyrzyce i SP 1 Szczecin. 2:1 wygrał zespół ze Szczecina i zajął trzecie miejsce w województwie.

W finale zagrały zespoły SP 1 ze Świnoujścia i SP Wałcz zgodnie z oczekiwaniem lepszym okazał się zespól z Wałcza wygrywając 2:0 i zdobył miano mistrza , a zespół ze Świnoujścia powtórzył swój rezultat z roku ubiegłego gdzie też w finale zajął drugie miejsce i tytuł wicemistrza województwa.

Jedynkę reprezentowali: Jakub Pawłowski, Szymon Kin, Olek Bik, Filip Nawój, Kacper Pestka, Miłosz Grudziński, Eryk Morawski, Jakub Joppek, Szymon Łysikowski.