Strona główna » Przed meczem Floty z Termaliką

Przed meczem Floty z Termaliką

by Świnoujście w sieci

Flota Świnoujście – Osobisty bój Baniaka
W sobotę piłkarze Floty Świnoujście w meczu 28. kolejki I ligi zmierzą się w Niecieczy z Termaliką. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30. Prawdopodobnie skróty ze spotkania będzie można zobaczyć w stacji Orange Sport już jutro po godz. 23.30.
– Termalica u siebie gra dobrze – mówi trener Floty, Bogusław Baniak. – Marzenia o awansie do ekstraklasy już spaliły na panewce, ale ze względu na osobę pani prezes Danuty Witkowskiej piłkarze będą starać się wygrywać zwłaszcza na własnym boisku.
Jak zagrać w sobotę? – Bardzo wysoki bramkarz Termaliki, mierzący 197 cm Sebastian Nowak, przy dośrodkowaniach czasami się myli. Dlatego chyba zagramy wysokim napastnikiem – zdradza Baniak. – Na pewno trzeba zwrócić uwagę na pomocnika Jakuba Biskupa. No, a dla mnie osobiście będzie to
bój z trenerem Termaliki Piotrem Mandryszem, którego trenowałem w Pogoni Szczecin. Zawsze chce mnie pokonać, a ja jeszcze nie chcę się poddać.
W meczowej 18-tce znalazło się miejsce dla kontuzjowanego ostatnio Marka Opałacza. Szkoleniowiec Wyspiarzy będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy ostatnio występujących.

Krzysztof Dziedzic – rzecznik prasowy Floty

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW