Strona główna » II Bieg Wielkanocny. Foto-Video

II Bieg Wielkanocny. Foto-Video

W sobotnie południe, 19. kwietnia odbył się Bieg Wielkanocny zorganizowany przez Klub Biegacza Jogging. Do startu stanęło 73 zawodników ze Świnoujścia, Międzyzdrojów, Garzu, Bansinu, Szczecina, Daszewic pod Poznaniem, a nawet Hamburga oraz kilku innych miast. Trasa biegu wiodła alejkami Parku Zdrojowego i wzgórzami wokół fosy Fortu Zachodniego – 3 pętle, po 3 km każda.
Trasę o długości 3 km, a więc 1 pętlę pokonały dwie osoby – Konrad Kusiński (20.42) oraz Maryla Poteralska (29.57 – nordic walking) .

jogging (4)
Dystans główny o długości 9 km (3 pętle) pokonały 63 osoby, spośród których najszybszy był Michał Brzozowski pokonując o ponad minutę Łukasza Latusa, a ten o 3 sekundy Kamila Mazura. Wśród pań zwyciężyła Ola Hołda (piąta open).

jogging
Wiele zawodniczek biegło, jak na Wielkanoc przystało, w stroju zajączka, po biegu zawodnicy i kibice podzielili się świątecznymi jajkami ze święconki z poczęstunku Karola Witkowskiego. Nagrody niespodzianki losowała zwyciężczyni Ola Hołda, a otrzymali je Tadeusz Adamczyk i Grzegorz Tałanda.
Zawody sędziowali – Joanna i Kamil Żuchowscy ze Szczecina, zabezpieczenie medyczne pełniła Elżbieta Kołtoniak, a obsługę foto sprawował Roman Maserak.
Klub Biegacza Jogging składa zawodnikom, kibicom oraz wszystkim mieszkańcom i gościom Świnoujścia serdeczne życzenia świąteczne.

jogging (3)
Piotr Andrzejewski ufundował 3 bilety (każdy na 2 osoby) na koncert Wędrownych Gitar (grających utwory Czerwonych Gitar), który odbędzie się 26.04 o 18.00 w sali MDK. Bilety te dostarczy Piotr Andrzejewski trzem osobom (spośród tych, którzy wzięli udział w Biegu Wielkanocnym), które mailowo zgłoszą chęć udziału. Jeśli zgłosi się osób więcej niż 3, Piotr dokona losowania. Proszę więc chętnych o niezwłoczne zgłoszenie na mój adres mailowy (nie później niż do wtorku do 20.00).