Strona główna » SKRADZIONO SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA

SKRADZIONO SPRZĘT DO RATOWANIA ŻYCIA

by Świnoujście w sieci

W nocy z 17 na 18 kwietnia 2014 roku, najprawdopodobniej około godziny drugiej, z zaplecza Pływalni Miejskiej przy ulicy Żeromskiego 62 skradziono silnik motorowodny od łodzi ratowniczej Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Silnik marki Evinrude E 50DSLIIA 50KM o numerze seryjnym: 05296735 08/2010.

Kolor silnika biały, z napisani Evinrude (widoczny na zdjęciach).
Skradziony sprzęt służył do ratowania osób na wodzie oraz zabezpieczenia Kąpieliska Miejskiego podczas sezonu letniego.

 

– Skradziony sprzęt stanowi dla naszego oddziału olbrzymią stratę. Dla nas to tak, jak kradzież silnika z karetki pogotowia – informują Ratownicy WOPR Świnoujście. – Był on podstawowym zabezpieczeniem naszego Kąpieliska Morskiego, które przecież przynosi naszemu Miastu tyle chluby. Niejednokrotnie brał udział w akcjach ratowniczych, gdzie dzięki niemu mogliśmy pomóc i uratować życie. Zwracamy się z prośbą o wszelkie informacje na temat naszego silnika.

 

Wszyscy, którzy mogą przyczynić się do znalezienia sprzętu proszeni są o kontakt z Ratownikami pod numerem telefonu 501 585 928. Można też skontaktować się mailowo – biuro@wopr.swi.pl lub skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu.

 

 

z ratowniczymi pozdrowieniami,
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

zlodzieje lodzi

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również