Strona główna » Syf na Placu Wolności – potrzebne kolejne 40 tysięcy na sprzątanie ?? – Wasza informacja

Syf na Placu Wolności – potrzebne kolejne 40 tysięcy na sprzątanie ?? – Wasza informacja

by Świnoujście w sieci

Do naszej redakcji zwrócili się mieszkańcy z prośba o zapytanie w ich imieniu – kiedy wreszcie zostanie sprzątnięty Plac Wolności.

Większość ludzi przywykłą już do tego, że plac jet po prostu brudny – jednak po wymianie kilku płytek dopiero widać jak bardzo brudny jest to miejsce na który wydano 6 milionów złotych.

Przypomnijmy, że plac był już raz czyszczony – zaledwie kilka tygodni po jego otwarciu – wówczas wydano na tą”pracę” prawie 40 tysięcy złotych – sprowadzono specjalistyczną firmę – nie było jednak żadnego efektu.

Dziś ten plac wygląda jak zadeptane ściernisko mówią mieszkańcy – można dyskutować o jego architektonicznych „walorach” jednak porządek trzeba na nim utrzymywać.

 

placccc

 

Jak widać Prezydent Żmurkiewicz zafundował nam za nasze pieniądze bubel na którego utrzymanie przyjdzie nam płacić jeszcze setki tysięcy złotych – a może właśnie o to chodziło ??

Zapytamy służby prasowe Prezydenta Żmurkiewicza – co chcą zrobić z tym „fantem”

Do póki nie uporają się z tym „problemem” proponujemy aby przywrócić nazwę, która została zaproponowana przez mieszkańców – Plac niekompetencji urzędniczej imienia Żmurkiewicza i Michalskiej

 

plac niekompetencji urzedniczej swinoujscie

placwolnoscii plac-woklsk placwol placccwolnosci

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW