Strona główna » „Mieszki” dla maturzystów. FOTO

„Mieszki” dla maturzystów. FOTO

by Świnoujście w sieci

Jak co roku w LO z Oddz. Int. im. Mieszka I młodsze roczniki pożegnały swoich kolegów – maturzystów w czasie tzw. „Mieszków”. Jest to również sposobność dla nauczycieli, by podziękować uczniom za ich trzyletnią pracę. Wręczono tytuł Fizyka Roku, którym została Agnieszka Muth, nagradzana wielokrotnie w różnych dziedzinach nauki. Z „mieszkowych” kategorii zdobyła również miano Mózgu Roku.

mieszko (2)
– Jest bardzo miłe uczucie być docenianym za to, co się robi, ale nigdy nie traktowałam swoich osiągnięć jako coś, co koniecznie należy pokazać. Ja po prostu lubię się uczyć. Planuję studiować medycynę, by być w przyszłości choć trochę pomocna dla innych ludzi – skomentowała po „Mieszkach” Agnieszka Muth.

mieszko (3)
Maturzyści dostali dyplomy i nagrody rzeczowe za działalność artystyczną, dziennikarską, biologiczną i sportową. Sportowcem roku wg nauczycieli – za różnorodność uprawianych dziedzin – i wg uczniów został Marek Gortad. Miss rocznika to Eliza Opalińska, najsympatyczniejszą maturzystką okazała się Aleksandra Osińska, a duszą artystyczną – Jakub Milewski. Tytuł „Feszyn” bezapelacyjnie został nadany Piotrowi Popiołkowi, który promuje własne kolekcje strojów.
Kolejne spotkanie maturzystów – tym razem oficjalne zakończenie edukacji w togach i biretach – odbędzie się w piątek 25 kwietnia.
D. Kubiak-Rosiak, rzecznik LO

Foto. Robert Ignaciuk

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152366785341974.1073742460.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW