Strona główna » CEZiT – „Małe przekąski na wielkie przyjęcia”Foto-Video

CEZiT – „Małe przekąski na wielkie przyjęcia”Foto-Video

by Świnoujście w sieci

 

09 kwietnia 2014 r odbyła się V edycja Szkolnego Konkursu Gastronomicznego „Małe przekąski na wielkie przyjęcia”.

Coroczny konkurs gastronomiczny ma na celu rozwijanie pasji kulinarnych uczniów pod kierunkiem szefów kuchni promu m/f POLONIA, hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu oraz Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach.

W konkursie gościnnie wzięli udział uczniowie partnerskiej szkoły z Wodzisławia Śląskiego.

I miejsce – Mateusz Tekieli – Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim za potrawę: „Tartinka tortowa z pastami rybnymi w akompaniamencie sosu jogurtowego z wasabi”
II miejsce: Krzysztof Czarnecki – Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu za potrawę: „Cukiniowa finezja z sosem imbirowym”
III miejsce: Andrea Rybus – Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim za potrawę: „Mus z halibuta na sianku z kiełków rzodkiewki w towarzystwie flambirowanej krewetki i sosu śmietanowo-majonezowego”.

cezit (2)
Sponsorami Konkursu byli: UNITY LINE Sp. z o.o. w Szczecinie, Hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu, Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu, Hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach oraz Rada Rodziców Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu.
Dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice składają serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu oraz wsparcie rzeczowe konkursu.

cezit
Konkurs szkolny był też okazją do złożenia podziękowań za całoroczną współpracę w realizacji zadań dydaktyczno-wychowawczych szkoły dla firm współpracujących z CEZiT: UNITY LINE Sp. z o.o. w Szczecinie, Hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu, Hotel Hampton by Hilton w Świnoujściu oraz Hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152364989846974.1073742458.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW