Uczniowie odbyli praktyki w MOPR.

by Wielki Administrator

W dniu 2 kwietnia 2014r. dwoje uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Świnoujściu oraz uczeń Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego w Świnoujściu w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości odbyli w MOPR jednodniowe praktyki.
Uczniowie, w trakcie spotkań z pracownikami MOPR poznali specyfikę pracy pracowników socjalnych, asystentów rodziny i koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej. Dowiedzieli się również na jakich zasadach funkcjonuje system pieczy zastępczej i profilaktyka przemocy w rodzinie.
Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości to program, który daje młodym ludziom możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o zawodzie, zapoznania się z jego specyfiką oraz pozyskania informacji o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania.

Drukuj
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

Wyłącz blokadę

Prosimy o wyłączenie rozszerzenia AdBlocker w przeglądarkach naszej witryny.