Brud i śmieci to częsty temat który poruszamy na łamach naszego portalu, wskazujemy miejsca gdzie śmieci zalegają, gdzie tworzą się dzikie wysypiska.

Bałagan najbardziej widoczny jest w centrum miasta, często przechodzimy obok śmietników z których cała zawartość wylądowała na chodniku?!

Dlaczego dochodzi do takich sytuacji ? powód jest prosty, zamknięcia śmietników są już na tyle wyrobione ( czyt. zepsute) , że po napełnieniu samoczynnie pod ciężarem zawartości puszczają i wszystko ląduje na ziemi tworząc niewyobrażalny bałagan w najbliższej okolicy.

 

smietnik

Apelujemy o jak najszybszą naprawę ewentualnie wymianę wadliwych śmietników aby uniknąć niepotrzebnego bałaganu.
Na zdjęciach możemy oglądać śmietnik zlokalizowany przy ulicy Staszica który notorycznie sam się opróżnia!

Drukuj
Nutrition facts: 200 calories 20 grams fat
Rating: 5.0/5
( 1 voted )

Wyłącz blokadę

Prosimy o wyłączenie rozszerzenia AdBlocker w przeglądarkach naszej witryny.