Strona główna » 28 Bieg Zaślubin z naszymi biegaczami. Fot-Video

28 Bieg Zaślubin z naszymi biegaczami. Fot-Video

by Świnoujście w sieci

Wczoraj (niedziela) w Kołobrzegu w niezbyt sprzyjającej aurze odbył się po raz kolejny „Bieg Zaślubin”, dystans biegu wynosił 15 km.
Na trasie biegu nie zabrakło kolorowej ekipy biegowej z „Babskiego Teamu” którą nie odstraszył lejący się strugami z nieba deszcz i silnie wiejący wiatr.

Wszystkie panie zameldowały się na mecie biegu za co otrzymały okolicznościowe medale.
Trasa biegu wiodła centralnymi ulicami miasta jak również dzielnicą nadmorską, uczestnicy biegu mogli podziwiać plażę oraz wzburzone morze.

W biegu udział wzięło około 1300 uczestników z wielu krajów europejskich oraz kilkudziesięcio osobowa ekipa biegaczy ze Świnoujścia. Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!

babskiteam (2)

Międzynarodowy Bieg Zaślubin – To cykliczna impreza biegowa odbywająca się każdego roku w Kołobrzegu nieprzerwanie od 1987roku. Pomysł biegu narodził się dużo wcześniej. Od 1979 roku nieodżałowany Tomasz Hoppfer organizował kolejne Maratony Pokoju w Warszawie i promował bieganie w TVP. Jednocześnie sprawił również, że kołobrzeżanie brali czyny udział w maratońskich biegach.
Głównym organizatorem 28 Międzynarodowego Biegu Zaślubin było Stowarzyszenie BIEG ZAŚLUBIN i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152318994891974.1073742410.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW