Strona główna » Restauracji McDonald’s w Świnoujściu – otwarcie w piątek od 09.00

Restauracji McDonald’s w Świnoujściu – otwarcie w piątek od 09.00

by Świnoujście w sieci

Już w najbliższy  piątek 7 marca 2014 r. o godzinie 8:30 w restauracji McDonald’s w Świnoujściu, przy ulicy Legionów 2 nastąpi oficjalne przecięcie wstęgi.
Od godziny 09.00 restauracja będzie czynna dla mieszkańców i turystów.

W restauracji znajdować się będzie strefa kawiarniana McCafé z oddzielnym kontuarem, gdzie zamówimy jedną z najlepszych kaw w Świnoujściu, zimne napoje i przepyszne desery (ciasta, lody). Na terenie restauracji dostępny będzie również darmowy internet Wi-Fi, dzięki któremu można będzie przeglądać strony, odbierać lub wysyłać maile.

Dla dzieci dostępny będzie plac zabaw na świeżym powietrzu, obok którego zaprojektowano duży ogródek – idealnie wpasowujący się w uzdrowiskowy charakter nadmorskiego miasta. Właściciele restauracji nie zapomnieli też o rowerzystach, dla których przygotowane będą specjalne miejsca postojowe.

mcdonaldsswinoujscieeswinoujscie

Kierowcy będą mogli zamawiać posiłki bez potrzeby wychodzenia z samochodu, ponieważ restauracja przy ul. Legionów będzie obiektem typu McDrive. Warto dodać, że zmotoryzowani będą też mogli zamawiać desery z oferty McCafé.

Nowa restauracja w Świnoujściu będzie bardzo nowoczesna, z rozdzielonymi punktami płatniczymi i odbioru. W praktyce polega to na tym, że przy kasach zamawiać będziemy jedzenie i dokonywać płatności. Następnie otrzymamy paragon z numerkiem, który wyświetlany będzie na specjalnym ekranie nad punktem odbioru. Kiedy nasz numer pojawi się w kolumnie „Gotowe” będziemy mogli odebrać swoje zamówienie.

mcdonal
Przyjęte rozwiązanie ma zagwarantować, że wszystkie produkty są przygotowywane na bieżąco, bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Dodatkowo nie będziemy musieli czekać przy kasach na odbiór zamówienia, tylko spokojnie usiąść przy stoliku i poczekać, aż na ekranie wyświetli się nasz numer. W restauracji przyjmowane będą karty płatnicze, a klienci z Niemiec będą mieli możliwość płacenia w euro.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW