Strona główna » MMKS Maraton Świnoujście półfinalistą MPJ!

MMKS Maraton Świnoujście półfinalistą MPJ!

by Świnoujście w sieci

Zawodnicy MMKS “Maraton” Świnoujście w miniony weekend rozegrali turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów, który odbywał się w Pile. W zawodach uczestniczyły zespoły:
podgrupa “A”:
Maraton Świnoujście
Trzynastka Zielona Góra
Kaniasiatka Gostyń
podgrupa “B”:
Joker Piła
Gwardia Wrocław
UKS Mos Opole
Podopieczni Krzysztofa Dobka mieli przyjemność rozegrania meczu otwarcia przeciwko zespołowi z Zielonej Góry pokonując go pewnie 3:0 (15, 16, 24). W swoim drugim spotkaniu wyspiarze grali już bez stresu ponownie wygrywając 3:0 (12, 21, 17) z zawodnikami z Gostynia. Dzięki dwóm pewnych zwycięstw Maratończycy do finału wyszli z pierwszego miejsce w swojej podgrupie co stawiało ich w teoretycznie lepszej sytuacji gdyż grali z drugim zespołem z podgrupy “B”. Jak na złość nasi zawodnicy musieli stawić czoła faworytowi do dalszej gry o MPJ, a mianowicie Gwardii Wrocław. Miejscowi siatkarze wyszli bardzo dobrze zmotywowani na ten mecz i potwierdzili swoją wysoką formę wygrywają to spotkanie niespodziewanie 3:0 (17,20, 14). Według trenera K. Dobka zawodnicy rozegrali w ciągu tych trzech dni bardzo dobre zawody, ale nie mogą spocząć na laurach gdyż w dniach 21-23 marca w Świnoujściu odbędzie się turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów, a nasi zawodnicy będą grać kolejno:
21.03
Maraton Świnoujście – Trefl Gdańsk
22.03
Maraton Świnoujście – Błyskawica Szczecin
23.03
Volley Rybnik – Maraton Świnoujście
Wszystkie aktualne informacje odnośnie Półfinałów MPJ mogą Państwo śledzić korzystając z poniższego linku:
https://www.facebook.com/events/1387467008144817/
Skład MMKS “Maraton” Świnoujście: Zarębski Patryk (K), Dominiak Kamil (L), Rolewicz Krzystof, Drela Rafał, Łuczków Wojciech, Kamiński Grzegorz, Miksa Krzysztof, Rutkowski Łukasz, Kieliszkowski Paweł, Jastrowicz Bartosz, Tama Adrian, Rogowski Patryk oraz Maczan Remigiusz.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW