Strona główna » 26 lutego z “GP” nowa płyta rapera Tadka “Niewygodna Prawda 2”.

26 lutego z “GP” nowa płyta rapera Tadka “Niewygodna Prawda 2”.

by Świnoujście w sieci

 

Młodzi ludzie są najcenniejszą grupą do pozyskania, ale nie ograniczamy się tylko do nich. Myślę, że świadomościowa pożoga po okresie komunizmu jest równie duża wśród starszych pokoleń – mówi Tadeusz „Tadek” Polkowski w rozmowie z Wojciechem Muchą. Najnowsza płyta rapera „Niewygodna prawda 2/Burza 2014” już w najbliższym numerze tygodnika „Gazeta Polska”, który w kioskach będzie dostępny od środy 26 lutego.

Płyta „Niewygodna prawda 2/Burza 2014” jest elementem szerszej akcji: „Burza 2014”. Czym jest ta akcja? Czy 1 marca będzie jej kulminacyjnym punktem?
Dopiero się rozgrzewamy, wydarzeń wokół 1 marca dzieje się wiele, ale cały 2014 rok to czas wielkich rocznic i akcja rozwijać się będzie w kolejnych miesiącach. Płyta jest równocześnie jednym z kluczowych elementów tej inicjatywy patriotycznej. Jej głównym celem jest promowanie historii najnowszej oraz pielęgnowanie pamięci o jej bohaterach.

Czego można się spodziewać po „Burzy”?
W ramach „Burzy” odbyły się już i odbędą dziesiątki koncertów, spotkania ze świadkami historii, konferencje, wystawy, przeglądy i pokazy filmów. Akcji towarzyszy zbiórka pieniędzy dla kombatantów na Kresach Wschodnich oraz na wszelkie formy upamiętniania historii. Prócz tego w ramach projektu wydajemy kilka książek, audiobooki, płyty muzyczne i nie tylko. Całość będzie można podsumować dopiero na początku przyszłego roku. Myślę, że liczba wydarzeń sięgnie pół tysiąca.

 

Czytaj więcej — >”Niewygodna Prawda 2″

 

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW