Strona główna » 2:1 na koniec obozu

2:1 na koniec obozu

W ostatnim sprawdzianie podczas obozu w Żaganiu piłkarze Floty Świnoujście pokonali dziś III-ligowy zespół Formacja Port 2000 Mostki 2:1 (0:0). Rywal zajmuje czwarte miejsce w tabeli swojej ligi. W drużynie Formacji gra dwóch byłych piłkarzy Floty: Tomasz Ruminkiewicz i Brazylijczyk Bebeto.

W 60 minucie testowany we Flocie Czech Petr Hošek z podania Chorwata Nenada Ericia zdobył dla Floty prowadzenie. Dwie minuty później z rzutu wolnego z 18 metrów wyrównał Krzysztof Sikora. W 85 minucie z podania Sebastiana Kamińskiego Bartosz Śpiączka plasowanym strzałem z 18 metrów, nie do obrony, z pierwszej piłki zdobył zwycięską bramkę dla Floty.

Flota Świnoujście – Formacja Port 2000 Mostki 2:1 (0:0)
Bramki: Hosek (60), Śpiączka (85) – Sikora (62)

Flota: Gąsiński – Jasiński, Kieruzel, Sołowiej, Kwiatkowski, Mokwa, Erić (61 Kamiński), Pisklak (61 Śpiączka), Junior (46 Pułka), Śpiączka (46 Hošek), zawodnik testowany (46 Bodziony).