Strona główna » 3:0 z Promieniem

3:0 z Promieniem

Piłkarze Floty Świnoujście pokonali dziś w towarzyskim meczu III-ligowego Promienia Żary 3:0 (2:0). Dwie bramki zdobył Michał Stasiak, jedną dołożył Ensar Arifović.

W 7 minucie sędzia podyktował dla Floty rzut wolny za faul na Ensarze Arifoviciu. Poszło dokładne podanie Rafała Grzelaka do Michała Stasiaka, który pięknym strzałem w długi róg zdobył dla Floty prowadzenie. W 27
minucie kolejny rzut wolny wykonywał Grzelak, wrzucił na 16 metr do Arifovicia, który zdobył drugą bramkę.

W 65 minucie Stasiak w zamieszaniu podbramkowym zachował zimną krew i zdobył trzeciego gola.

W środę nasza drużyna rozegra w Żaganiu dwumecz – w południe z II-ligowym UKP Zielona Góra, a wieczorem z III-ligową Formacją Port 2000 Mostki.

Flota Świnoujście – Promień Żary 3:0 (2:0)

Bramki: Stasiak 2 (7, 65), Arifović (27)

Flota: Brljak (63 Gąsiński) – Mokwa (46 Jasiński), Michał Stasiak, Gusočenko (46 Zalepa), Opałacz – Erić (46 Kamiński), Niewiada (60 Kieruzel), Bodziony (46 Pułka), Grzelak (65 Kwiatkowski), Arifović (53 Sołowiej ), Śpiączka (46 testowany piłkarz z Zimbabwe).