Kompleks Baltic Park Molo to największa inwestycja hotelowo apartamentowo-rekreacyjna na Wybrzeżu.

W pierwszym etapie powstaną apartamentowce z 61 lokalami o charakterze mieszkalnym i 16 użytkowymi oraz pierwszy hotel 5-gwiazdkowy w Świnoujściu.

Do 2015 roku powstanie także rozbudowana część usługowa i sportowa, Aquapark, nowa promenada z fontannami oraz centrum konferencyjnym na 1.200 osób. W kolejnym etapie drugi hotel, a zwieńczeniem całego kompleksu będzie molo.

Zdrojowa Invest to dynamicznie rozwijający się rodzinny, kołobrzeski holding inwestycyjno-deweloperski i hotelarski w segmencie second home. Największy deweloper apartamentów wakacyjnych i siec condo hoteli, których jest również pionierem w Polsce.

Głównym produktem Zdrojowa Invest są obiekty apartamentowo-hotelowe i usługowe z opcjonalnym systemem zarządzania wynajmem, czyli apartamenty na sprzedaż z gwarancją zysku dla Kupującego i możliwością korzystania z apartamentu na własne potrzeby.

Wszystkie inwestycje maja charakter premium, a realizowane są w najpiękniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych i tylko w topowych lokalizacjach.

Zdrojowa Invest odnosi liczne sukcesy. M.in. w 2011 roku znalazła sie w zestawieniu największych polskich podmiotów gospodarczych „Rzeczpospolitej” – Lista 2000. Natomiast kołobrzeski Marine Hotel*****, którego jest inwestorem, był centrum pobytowym Reprezentacji Królestwa Danii podczas Euro 2012.

Zdrojowa Invest jest grupa odpowiedzialna społecznie, troszcząca się o rozwój sztuki i środowisko w ramach, odpowiednio, programu Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly.