Strona główna » Odbierz plakat akcji „Kocham Polskę 2014” w Świnoujściu.

Odbierz plakat akcji “Kocham Polskę 2014” w Świnoujściu.

by Świnoujście w sieci

Po raz pierwszy w Świnoujściu przeprowadzona zostanie Kampania Społeczna Kocham Polskę. W ogólnopolską wszechpolską akcję włączyło się Narodowe Świnoujście jako struktura Ruchu Narodowego, łącząca w działaniu na terenie miasta i powiatu Świnoujście działaczy Obozu Narodowo-Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej czy Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Plakaty akcji będzie można odebrać 14 lutego, o godz. 15:00 na Placu Wolności. Wolontariusze “Kocham Polskę” będą na pewno widoczni tego dnia!

Jeśli chciałbyś otrzymać egzemplarz plakatu tegorocznej akcji Kocham Polskę w innym terminie, napisz do nas na profilu – Narodowe Świnoujście. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy możliwość odbioru.

Idea akcji: Patriotyzm w Polsce jest bardzo mocno naznaczony martyrologią, zanurzony w cierpieniach, jakich nasz naród doświadczał przez ostatnie 300 lat. Brakuje w nim radości, entuzjazmu i pozytywnego przekazu. Patriotyzm to nie tylko pamięć o poległych i o doznanych krzywdach – choć jest to oczywiście bardzo istotne. Patriotyzm narodu, który chce dokonywać wielkich rzeczy, który odważnie i bez kompleksów chce rozwijać się we współczesnym świecie, musi w pierwszym rzędzie opierać się o promocję pozytywnych postaw, posiadać w sobie olbrzymi ładunek narodowej dumy, radości i optymizmu.

Nasz patriotyzm musi posiadać umiejętność zagospodarowania i twórczego przekształcania dzisiejszych trendów kulturowych. Nie można płynąć z prądem wszechobecnej popkulturowej papki, która prowadzi do utraty tożsamości i wyjałowienia kultury narodu, z drugiej strony – nie można funkcjonować w oderwaniu od tego, czym żyje dziś społeczeństwo, jakie trendy w nim dominują. Kampania Społeczna Kocham Polskę to próba „oswajania tygrysa” współczesnej kultury na rzecz promocji patriotycznych, narodowych postaw i wartości.

Narodowe Świnoujście

https://www.facebook.com/events/1469123139975313/

 

 

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW