Strona główna » 300 tysięcy złotych,a więc prawie trzy razy tyle ile w 2013 roku, otrzyma FAMA na realizację 44 edycji Festiwalu

300 tysięcy złotych,a więc prawie trzy razy tyle ile w 2013 roku, otrzyma FAMA na realizację 44 edycji Festiwalu

by Świnoujście w sieci

– Podczas dzisiejszego spotkania przedstawiciele FAMY zapoznali Pana Prezydenta Janusza Żmurkiewicza ze wstępnym programem tegorocznego Festiwalu, który w swych założeniach wygląda bardzo interesująco.- informuje rzecznik prezydenta Robert Karelus.

Zadowala fakt otwarcia się FAMY bardziej na zewnątrz,wyjście po za kluby, z czterema atrakcyjnymi koncertami, spotkania z tak zwaną “trudną”,ale bardzo utalentowaną młodzieżą.

Turystów i mieszkańców miasta do wzięcia udziału w imprezach zachęcać będą takie nazwiska jak: Mela Koteluk, jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, Laureatka dwóch Fryderyków 2013, koncert przygotowany przez laureatów nagrody GRAMMY Włodka Pawlika i Adama Klocka.W festiwalu udział weźmie Marcin Masecki, pianista, kompozytor, członek wytwórni Lado ABC, lider i partycypant ogromnej ilości różnorodnych projektów Laureat Paszportu Polityki 2013.

Koncert zamknięcia ” Podaruj mi trochę słońca : będzie popisem między innymi Ewy Bem.

Nie zabraknie paneli dyskusyjnych ,warsztatów,spotkań z ciekawymi ludźmi,jak chociażby Filipem Springerem -autorem wyróżnionej nagrodą im.Kapuścińskiego książki “Wanna z kolumnadą”.

famaswinoujscie

Prezydent Janusz Żmurkiewicz podpisał również list do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o ponowne rozpatrzenie wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie FAMY.

– Zabrakło nam w skali ocen tylko o,2 punktu – powiedzieli organizatorzy festiwalu.

– Ale najważniejsze, że FAMA znów się odbędzie.

 

 

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW