Foto.Policja

Kryminalni ze Świnoujścia zatrzymali poszukiwanego listem gończym 30-letniego mężczyznę ukrywającego się przed organami ścigania. Podczas kontroli w miejscu zamieszkania mężczyzna usilnie próbował ukryć się przed funkcjonariuszami chowając się w … szafie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Teraz czeka go 5-miesięczna odsiadka za murami zakładu karnego.

Dziś rano świnoujscy policjanci zatrzymali kolejną osobę ukrywającą się przed organami ścigania, aby uniknąć kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyna został zatrzymany przez stróżów prawa w nietypowych okolicznościach.

Mudurowi weszli do mieszkania poszukiwanego listem gończym 30-letniego mieszkańca Świnoujścia. Przebywająca tam kobieta próbowała wmówić im, że jej partnera nie ma w domu. Policjanci jednak nie dali się zwieść i dokładnie sprawdzili zajmowane przez parę lokum. Mężczyznę znaleźli w szafie, gdzie ukrył się widząc, kto po niego przyjechał.

Unikający Temidy 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz czeka go 5-miesięczna odsiadka za murami zakładu karnego.

Rzecznik prasowy KMP w Świnoujściu

asp. Beata Olszewska