Bezpłatne wejścia i wypożyczenie łyżew na lodowisku w Heringsdorfie, nurkowanie ze specjalistycznym sprzętem, otwarte warsztaty wokalne, wycieczki do ZOO i kina, warsztaty taneczne, muzyczne, konkursy, plastyczne, turnieje sportowe – to tylko niektóre propozycje dla świnoujskich dzieci i młodzieży na nadchodzące ferie. Przypomnijmy, że zimowa przerwa w nauce potrwa od 17 lutego do 2 marca 2014.

Z różnych przyczyn, nie wszyscy uczniowie świnoujskich szkół, wyjadą z miasta na zimowy wypoczynek. Dlatego tak ważna jest oferta zajęć, z których mogą skorzystać na miejscu.

Specjalną feryjną ofertę przygotowała miejska pływalnia. Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 16.45 można będzie ponurkować ze specjalistycznym sprzętem i pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Oprócz tego zabawy w kuli wodnej, z użyciem pontonów, dmuchanych skuterów wodnych itd.

Dzieci i młodzież do 18. roku życia ze Świnoujścia będą mogły także za darmo korzystać z lodowiska w Heringsdorfie (jednorazowe wejście do 3 godzin). Bezpłatne będzie również wypożyczenie łyżew. Przypomnijmy, ze lodowisko u naszych sąsiadów czynne jest wtorek-piątek 14.00-19.00; sobota-niedziela 11.00 19.00. Uwaga! W poniedziałki oraz 22 i 23 lutego 2014 lodowisko jest nieczynne.

Osobną ofertę warsztatów, konkursów, zajęć sportowych, wycieczek przygotowali instruktorzy Miejskiego Domu Kultury zarówno w centrum, jak i w filiach placówki. Udział w zajęciach jest darmowy, oprócz wycieczek do ZOO w Wolgaście, na farmę motyli, i kina Eva w Międzyzdrojach.

BIK UM Świnoujście

 

zobacz program – tutaj — >PROGRAM FERII