Foto. Organizator

W niedzielę, 9 lutego, odbyła się akcja prowadzona w całym kraju przez regionalne koła Kongresu Nowej Prawicy. Akcja pt. „Wolny bazar, czyli na pomoc gospodarce” miała na celu propagowanie wśród mieszkańców Świnoujścia jednego z głównych postulatów jakim jest obniżenie, oraz wycofanie podatków takich jak CIT, oraz PIT, obniżenie akcyzy i VAT do poziomu dopuszczalnego przez Unię Europejską. Kolejnym promowanym przez Nas postulatem było uproszczenie przepisów, oraz biurokracji w kraju co wiązałoby się ze zniesieniem koncesji, pozwoleń, oraz licencji, co pozwoliłoby przedsiębiorcom zajmować się tym co robią najlepiej, czyli pomnażaniu swojego majątku, a przy tym napędzaniu polskiej gospodarki.

Obniżenie, oraz zniesienie podatków pozwoliło by osiągnąć związek przyczynowo-skutkowy zamkniętego koła sprowadzający się do poniższego:

Większy dochód obywateli
Większe zakupy za niższą kwotę.
Większy popyt na produkty, zwiększenie produkcji
Powstawanie nowych miejsc pracy, podwyższenie płac.

Większa część akcji odbyła się na Placu Wolności, gdzie członkowie koła zapraszali przechodniów do rozmowy na temat podatków, oraz przepisów panujących w Polsce. Akcja informacyjna przebiegała również w mniejszych przedsiębiorstwach, gdzie były wręczane materiały właścicielom, oraz innym zainteresowanym.

Wszelkich sympatyków Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikkiego zapraszamy na cotygodniowe spotkania koła we wtorki o godzinie 20:00 w Jazz Club’ie „Centrala.” Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/knpScie