W czwartek 13 lutego 2014 r. o godzinie 7.00 zostanie otwarty nowy sklep sieci Kaufland w Świnoujściu przy ulicy Jana Matejki 1D. Będzie to już 174. market sieci Kaufland w Polsce i 9. w województwie zachodniopomorskim.

swinoujsciekaufland
Kaufland czynny 7 dni w tygodniu
Dzięki otwarciu sklepu Kaufland powstało ponad 100 nowych miejsc pracy w markecie, a dodatkowe miejsca pracy utworzą najemcy pasażu handlowego. Nowy Kaufland w Świnoujściu jest nowoczesnym obiektem handlowym, który zapewnia komfortowe warunki do robienia zakupów. Powierzchnia sprzedaży w markecie wynosi ponad 2600 mkw.

W sklepie znajduje się 12 kas, które zapewniają sprawną i szybką obsługę. Dla klientów sklepu przygotowano 142 miejsca parkingowe. Market będzie otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty od godziny 7.00 do 22.00, a w niedzielę od 8.00 do 21.00. Dodatkową ofertę sklepu Kaufland w Świnoujściu wzbogacą punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 250 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą m.in.: sklep mięsny, salon prasowy, piekarnia, salon fryzjerski, optyk oraz kantor. Na terenie sklepu Kaufland dostępny będzie również bankomat.

 

kaufland
Różnorodna i bogata oferta sklepów Kaufland

Sklepy Kaufland posiadają dużą i zróżnicowaną ofertę handlową. Klienci marketu Kaufland znajdą w nim ponad 12 000 artykułów świeżych, takich jak sery, mleka, jogurty, potrawy rybne i mięsne, mrożonki warzywne, pizze, desery i lody. Dodatkowo przy stoiskach z obsługą klienci przed zakupem mogą spróbować oferowanych tam wyrobów w ramach bezpłatnej degustacji. Ponadto Kaufland oferuje: ponad 7000 produktów od polskich producentów, tradycyjne regionalne produkty, owoce i warzywa, artykuły ekologiczne, artykuły przemysłowe oraz atrakcyjną markę własną K-Classic. W porównaniu z dyskontami sklepy Kaufland oferują 10 razy większy wybór sprzedawanych produktów spożywczych i przemysłowych. Jednocześnie Kaufland oferuje ponad 2000 artykułów w cenach dyskontowych, najniższych wśród sprzedawców detalicznych.
„Sensacje cenowe” z okazji otwarcia sklepu Kaufland
Z okazji otwarcia nowego sklepu firma Kaufland przygotowała specjalną ofertę handlową. Nowi klienci znajdą w niej artykuły spożywcze i przemysłowe w promocyjnych cenach. Po niezwykle niskich cenach będzie można kupić np. mięso, wędliny, nabiał, kawę, słodycze oraz artykuły chemii gospodarczej. Oferty specjalne będą obowiązywać przez 4 kolejne tygodnie od dnia otwarcia sklepu.