Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

MEDALE Z MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW DZIECI

0 comment

W miniony weekend braliśmy udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Dzieci w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Niemczech. Nasz klub reprezentowała piątka zawodników. W turnieju wzięło udział około 550 dzieci z 17 państw. Dla naszych zawodników były to pierwsze tak duże zawody. Mimo iż, stres i emocje dały się we znaki, nasi adepci zaprezentowali się dobrze.
Najlepiej spisał się Olaf Drozd, który stoczył trzy zacięte pojedynki.

Pierwszą walkę wygrał z dużą przewagą nad zawodnikiem z Niemiec. W walce o wejście do półfinału doznał kontuzji, ale nie poddał się, walczył do końca i wygrał z zawodnikiem z Grecji. W półfinale jednak nieznacznie przegrał i uplasował się na trzecim miejscu. Oskar Rożko niestety w pierwszej walce spotkał się z późniejszym zwycięzcą całej kategorii i nie zdołał go pokonać.

Zdjęcia Sławomir Błażejczyk

Zdjęcia Sławomir Błażejczyk

Mariusz Kamiński walkę o wejście do półfinału stoczył z zawodnikiem z Austrii. Pojedynek był bardzo wyrównany. Kilkanaście sekund przed końcem był remis. Mariusz chcąc wygrać zaryzykował, niestety przeciwnik był szybszy. Tym razem nie udało mu się zdobyć medalu. Kolejnym naszym zawodnikiem był Mateusz Szczytniewski. W półfinale spotkał się z zawodnikiem z Niemiec.
Mateusz jednocześnie walczył stresem, co ułatwiło przeciwnikowi zadanie.

Ostatecznie stanął na najniższym podium. Gabriela Zienko stoczyła dobrą walkę. W dwóch pierwszych rundach wygrywała. Jednak nie udało jej się utrzymać wyniku do końca i uległa w ostatniej rundzie zawodniczce z Austrii. Ostatecznie zdobyła srebrny medal.

Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje za godne reprezentowanie klubu.
Młodzi adepci zdobyli kolejne doświadczenie, które pomoże im w następnych pojedynkach.

Zdjęcia Sławomir Błażejczyk


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=