Strona główna » Lodowe bryły runęły z dachu łącznika MDK !!!

Lodowe bryły runęły z dachu łącznika MDK !!!

by Świnoujście w sieci

Dziś (poniedziałek) o godzinie 09.00 z dachu łącznika Sali teatralnej i sportowej MDK runęły z całym impetem na schody wejściowe i chodnik duże bryły zmarzniętego śniegu !!!
Całe szczęście, że nikt w tym momencie nie wchodził do budynku i nie znajdował się w zasięgu spadającego śniegu, często duże grupy dzieci i młodzieży wchodzą tym wejściem na różnorakie wydarzenia kulturalne!

mdksnieg

Przechodząca akurat w tym momencie chodnikiem kobieta była dosłownie dwa metry przed zwaliskiem – całe szczęście, że nie szłam szybciej bo wszystko wylądowało by na mojej głowie…usłyszałam tylko głośny huk – powiedziała przerażona obchodząc szerokim łukiem grudy śniegu.

mdk

Kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy ? kilka dni temu przypominaliśmy w artykule o obowiązku usuwania śniegu z dachu, przecież do przewidzenia jest to, że nagromadzony na dachu budynku śnieg podczas odwilży będzie spadał ! więc kto jest odpowiedzialny za tak karygodne zaniedbania? To pytanie kierujemy do zarządzającego obiektem mając nadzieję na szybką odpowiedź!

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW