Strona główna » 1:1 z Wisłą Kraków

1:1 z Wisłą Kraków

Piłkarze Floty Świnoujście zremisowali dziś w towarzyskim meczu w Grodzisku Wlkp. 1:1 z Wisłą Kraków – trzecim zespołem ekstraklasy.

Prowadzenie dla Wisły zdobył w 16 minucie z rzutu karnego reprezentant Polski, Paweł Brożek. Flota wyrównała w 83 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Kieruzela i strzale głową Michała Stasiaka.

– W drugiej połowie zagraliśmy bardzo dobrze – podsumował dyrektor Floty, Jarosław Dunajko. – Wisła miała problem ze stworzeniem bramkowej sytuacji.

W zespole Floty pojawił się nowy piłkarz na testach – Roman Maciejak, ostatnio reprezentant KS Polkowice, a wcześniej zawodnik niemieckiego Waldhof Mannheim.

Wisła Kraków – Flota Świnoujście 1:1 (1:0)
Bramki: Paweł Brożek (16-karny) – Stasiak (83)

Wisła Kraków: Miśkiewicz – Burliga (46 Fryc), Głowacki (46 Nalepa), Chávez (65 Lucas), Bunoza (46 Maurício) – Popovič (65 Kamiński), Stjepanović (46 Burdenski), Chrapek (60 Uryga), Garguła (46 Szewczyk), Guerrier (46 Wemmerson) – Paweł Brożek (46 Klarić).

Flota: Brljak – Stasiak, Gusočenko, Opałacz (46 Kieruzel), Sołowiej (55 Niewiada), Grzelak (75 Zalepa), Mokwa, Bodziony (37 Jasiński), Arifović (64 NNamani), Kolendowicz (46 Śpiączka), undakowski (46 Maciejak, 80 Kwiatkowski).