Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

8. Flotylla Obrony Wybrzeża zagra z WOŚP

0 comment

Jeśli chcesz uczestniczyć w spektaklu morskim, którego głównym bohaterem będzie okręt transportowo – minowy masz niepowtarzalną szansę. Marynarka Wojenna wystawiła na licytację możliwość wzięcia udziału w szkoleniu morskim na pokładzie jednego z okrętów 2. Dywizjonu Okrętów Transportowo – Minowych. Zwycięzca aukcji będzie mógł nie tylko obserwować, ale również aktywnie uczestniczyć w morskim szkoleniu. Pozna budowę okrętu, zasady jego działania oraz zadania jakie wykonuje. Rejs planowany jest na okres od 1 do 3 dni.

Licytacja kończy się 15 stycznia około południa!

LICYTUJ!
http://aukcje.wosp.org.pl/

W ubiegłym roku licytacja była emocjonująca i zakończyła się na kwocie 5100 zł . Zwycięzca spędził na morzu 4 dni obserwując ćwiczenia osłony morskich szlaków komunikacyjnych przed atakami z wody i powietrza, ćwiczenia ratownicze oraz załadunek sprzętu na pokład okrętu transportowo – minowego bezpośrednio z plaży.
Relację z pobytu zwycięzcy zeszłorocznej aukcji na okręcie przedstawiamy tutaj:
http://www.8fow.mw.mil.pl/
Poza licytacją szkolenia morskiego, w niedzielę 12 stycznia, marynarze 8.FOW kwestować będą razem z dziećmi i młodzieżą w Świnoujściu, Dziwnowie i Międzyzdrojach. We wszystkich trzech miastach odbędą się także pokazy sprzętu wojskowego. W Świnoujściu na Placu Mickiewicza w godzinach 11.30 – 15.30 zobaczyć będzie można sprzęt ratownicta Grupy Nurków Minerów 12. Dywizjonu Trałowców oraz Wóz Dowodzenia i Kierowania Uzbrojeniem „BLENDA” z 8. Dywizjonu Przeciwlotniczego. Ponadto nasi kucharze przygotują dla Państwa tradycyjną wojskową grochówkę. O godzinie 19.40 rozpocznie się koncert świnoujskiej Orkiestry Wojskowej. W Międzyzdrojach przy Międzynarodowym Domu Kultury zobaczyć będzie można sprzęt wojskowy: Wóz Dowodzenia „BLENDA”, Trenażer „UST 1” – służący do szkolenia strzelców rakiet „GROM” oraz Zautomatyzowany Wóz Dowodzenia Obroną Przeciwlotniczą „ŁOWCZA 3” – z 8. Dywizjonu Przeciwlotniczego. W Parku Miejskim w Dziwnowie zobaczyć będzie można sprzęt Patrolu Rozminowania z 8. Batalionu Saperów.

oficer prasowy 8.FOW
kpt. mar. Monika Trzcińska

Foto: Marcin Purman


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=