Strona główna Sport Mistrzostwa Polski Północnej w BJJ dla dzieci i młodzieży – DUŻO ZDJĘĆ

Mistrzostwa Polski Północnej w BJJ dla dzieci i młodzieży – DUŻO ZDJĘĆ

 

W miniona niedzielę w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w BJJ dla dzieci i młodzieży

O oto wyniki

Wyróżnienia:

Najmłodszy zawodnik Turnieju – Adam Fidecki (Puchar ufundowany przez Drukarnie MAAGDRUK)
Wyróżnienie p. Andrzeja Wrońskiego – Eryk Szychowski
Wyróżnienie p. Macieja „ALFa” Glabusa – Kacper Ćwik (Puchar ufundowany przez firme odzieżową Extreme Hobby)

Dzieci I:

Kat. -22kg
1.Ciesielski Mateusz      Linke Gold Team Police
2.Jóźwiak Zosia         MMA Jóźwiak Poznań
3.Fidecki Adam         Berserker’s Team Szczecin

Kat. -23kg
1.Piechnik Michał         Berserker’s Team Szczecin
2.Matyjas Aleksander     Berserker’s Team Świnoujście

Kat. -25kg
1.Łysakowski Piotr         Berserker’s Team Szczecin
2.Łysakowski Michał     Berserker’s Team Szczecin
3.Krokos Aleksander     Berserker’s Team Szczecin

Dzieci II:

Kat. -26kg
1.Tulisz Igor             NO Limits Kwidzyn
2.Rudalski Mikołaj         Linke Gold Team Police
3.Kurkierewicz Marcin     Linke Gold Team Police
3.Pabisiak Hubert         Berserker’s Team Szczecin

Kat. -29kg
1.Kukiełka Jakub         Berserker’s Team Szczecin
2.Mazur Ada         Linke Gold Team Police
3.Mieleszko Jakub         Linke Gold Team Police
3.Świstak Nikodem         Berserker’s Team Świnoujście

Kat.-34kg
1.Janiszewski Igor         MMA Jóźwiak Poznań
2.Szymański Oliwier     Berserker’s Team Świnoujście
3.Jakubowska Marcelina     Linke Gold Team Police
3.Horn Bartłomiej         Berserker’s Team Szczecin

Kat. -38kg
1.Frąckiewicz Łukasz     Linke Gold Team Police
2.Niesierowicz Dominik     Berserker’s Team Szczecin
3.Rekman Patryk         Berserker’s Team Szczecin
3.Pająk Dominik         Linke Gold Team Police

Kat.-42kg
1.Tumilewicz Tomasz     Berserker’s Team Szczecin
2.Janicki Ksawery         Berserker’s Team Szczecin

Kat.-45kg
1.Frąckiewicz Ksawery     Linke Gold Team Police
2.Łuczków Alan         Linke Gold Team Police

Dzieci III:

Kat. -32kg gr. 1
1.Jóźwiak Szymon         MMA Jóźwiak Poznań
2.Bączkowski Nikodem     Berserker’s Team Szczecin

Kat. -32kg gr.2
1.Misiurek Alex         Linke Gold Team Police
2.Lachowski Filip         Berserker’s Team Szczecin
3.Kostecki Kacper         Berserker’s Team Szczecin

Kat. -34
1.Szychowski Eryk BTŚ
2.Matysiak Dawid         Berserker’s Team Szczecin
3.Zubkiewicz Kacper     Berserker’s Team Szczecin
3.Mikulski Filip         NO Limits Kwidzyn

Kat.-36kg
1.Obara Dominik         Berserker’s Team Szczecin
2.Sokołowski Szymon     Linke Gold Team Police
3.Hankus Jędrzej         Berserker’s Team Szczecin
3.Kamiński Kacper         Linke Gold Team Police

Kat. -40kg
1.Nieżurawska Daria     Dragon Den Warszawa
2.Sebastiańska Karolina     Berserker’s Team Świnoujście
3.Brożek Maksymilian     NO Limits Kwidzyn

Kat.-46kg
1.Goc Michał         Linke Gold Team Police
2.Ćwik Kacper         Linke Gold Team Police
3.Horn Jakub         Berserker’s Team Szczecin
3.Wróblewski Jakub     Berserker’s Team Świnoujście

Młodzicy:

Kat.-36kg
1.Kopa-Ostrowski Seweryn Zenith Starogard Gdański
2.Rodkin Dawid         Berserker’s Team Szczecin

Kat.-40kg
1.Gajewski Oskar         Berserker’s Team Szczecin
2.Kujawski Kacper         Berserker’s Team Szczecin
3.Stiller Dorian         Berserker’s Team Szczecin

Kat.-45kg
1.Ogonek Bartosz         Berserker’s Team Szczecin
2.Narkun Piotr         Berserker’s Team Stargard Szcz.
3.Mejsner Kacper         Linke Gold Team Police

Kat.-50kg
1.Bączkowska Gabriela      Berserker’s Team Szczecin
2.Pełczyński Borys         Berserker’s Team Świnoujście      kategoria zweryfikowana!!
3.Szymański Dawid         Berserker’s Team Szczecin

Kat.-55kg
1.Brzozowski Igor         Linke Gold Team Police
2.Krutów Michał         Berserker’s Team Szczecin
3.Balon Hubert         Berserker’s Team Stargard Szcz.

Kat.-61kg
1.Kleban Jakub         Berserker’s Team Szczecin
2.Grześkowiak Kamil     MMA Jóźwiak Poznań    kategoria zweryfikowana!!!!!!
3.Grabowski Olaf          West Coast Team Świnoujście

Kat. -66kg
1.Korzeniacki Krystian     Linke Gold Team Police
2.Piaseczny Michał         Berserker’s Team Szczecin
3.Groskopf Nikodem     Berserker’s Team Szczecin

Kat.+66kg
1.Podziawa Dawid         Berserker’s Team Szczecin

Juniorzy:

Kat.-50kg
1.Jóźwiak Sara         MMA Jóźwiak Poznań
2.Matoga Marta         Berserker’s Team Szczecin

Kat.-55kg
1.Kalewska Marta         Linke Gold Team Police

Kat.-66kg
Makaś Natalia         Linke Gold Team Police

Kat.-55kg
1.Jóźwiak Sara         MMA Jóźwiak Poznań
2.Zawistowski Kacper     Berserker’s Team Świnoujście    kategoria zweryfikowana!
3.Janiszewski Bartosz     MMA Jóźwiak Poznań

Kat.-61kg
1.Mejsner Filip         Linke Gold Team Police
2.Makaś Natalia         Linke Gold Team Police
3.Karaczun Daniel         Berserker’s Team Szczecin

Kat.+71kg
1.Żelazek Piotr         Berserker’s Team Świnoujście
2.Macikowski Konrad     Berserker’s Team Świnoujście
3.Podziawa Dawid         Berserker’s Team Szczecin

 

Zobacz galerię zdjęć

TUTAJ — https://www.facebook.com/media/set/

 

 

 





Exit mobile version
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2xkQTdBWFhVYWtjP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
Zdjęcia ślubne nie muszą być nudne
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cCUzQSUyRiUyRnd3dy5mYWNlYm9vay5jb20lMkZlc3dpbm91anNjaWUmd2lkdGg9NzYwJmhlaWdodD0yNTgmY29sb3JzY2hlbWU9bGlnaHQmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJmhlYWRlcj1mYWxzZSZzdHJlYW09ZmFsc2Umc2hvd19ib3JkZXI9dHJ1ZSZhcHBJZD0xODgwMjkyMTEzOTUyOTMiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOm5vbmU7IG92ZXJmbG93OmhpZGRlbjsgd2lkdGg6NzYwcHg7IGhlaWdodDoyNThweDsiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2xkQTdBWFhVYWtjP3JlbD0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL3BhZ2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJTJGJnRhYnMmd2lkdGg9NTAwJmhlaWdodD0yMTQmc21hbGxfaGVhZGVyPWZhbHNlJmFkYXB0X2NvbnRhaW5lcl93aWR0aD10cnVlJmhpZGVfY292ZXI9ZmFsc2Umc2hvd19mYWNlcGlsZT10cnVlJmFwcElkPTIxOTA2NzMwMTQ3NTI4NiIgd2lkdGg9IjUwMCIgaGVpZ2h0PSIyMTQiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vaW1wcGwudHJhZGVkb3VibGVyLmNvbS9pbXA/dHlwZShpZnJhbWUpcG9wKG92ZXIpcG9vbCg1MzgxNTEpYSgxNDY3MjIxKSIgd2lkdGg9IjAiIGhlaWdodD0iMCI+PC9pZnJhbWU+