W tym roku lodowiska w Świnoujściu nie będzie

Jak informuje portal gs24.pl Agatowska miała stwierdzić: Dowiedzieliśmy się, że w Heringsdorfie funkcjonuje pełnowymiarowe lodowisko gminne Dojazd kolejką UBB lub autobusem kosztuje 1 euro dla dzieci do lat 16 i 2 euro dla osób dorosłych. Koszt wejścia na lodowisko dla dzieci do 120 cm jest bezpłatne. Dzieci od 120 cm do lat 16 płacą 2 euro.

Jak widać zapewnienia prezydenta Żmurkiewicza o chęci otwarcia dużego lodowiska i to lodowiska bezpłatnego było koleją czczą gadaninom, próba wybielenia swojego nadszarpniętego ostatnio wizerunku.

Przypomnijmy

Przypomnijmy, że minionej zimy – Dziwnów – mała miejscowość nad polskim morzem – zaledwie 3000 mieszkańców – 14 razy mniej niż w Świnoujściu.
Miasto bez dużego przemysłu i dużych zakładów pracy – miasto kurort żyjące z turystyki uruchomiło lodowisko dla mieszkańców i turystów o powierzchni ponad 400m2
UWAGA – lodowisko było bezpłatne a wypożyczenie łyżew to koszt 5 zł.

A władze Świnoujścia ogłaszają nowe hasło reklamowe:
Zapraszamy do Świnoujścia – zobaczysz żubry i molo w Międzyzdrojach a na niemieckich ścieżkach rowerowych spędzisz aktywnie czas możesz tam również skozystać z lodowiska.