Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Świnoujście - baza noclegowa - pokoje - hotele pensjonaty - kwatery prywatne nad morzem - zapraszamy do Świnoujścia
Fotograf rekomendowany przez Google - Daniel SZYSZ
radio świnoujście

zł0

Poszukujemy Kierownika do salonu Orange w Świnoujściu

  • Miasto: Świnoujście
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Kraj: Polska
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2019 09:28
  • Wygasa: 48 dni, 10 godzin
42467999_264696327718480_1697069929452273664_n

Opis

Oferujemy:

• umowę o pracę

• mieszkanie służbowe

• ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych

• możliwość awansu na stanowisko kierownicze dla osób

pełniących dotychczas funkcję konsultanta

• możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Zadania:

• zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym

• realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych

• dbanie o wizerunek marki oraz dobre imię podległego salonu

sprzedaży

• rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie (matura)

• znajomość standardów obsługi klienta

• znajomość pakietu office (Word, Excel)

• dodatkowym atutem będzie znajomość branży

telekomunikacyjnej

Brak tagów

Nr ogł.: 8505cadf8eb26406

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Świnoujście w sieci - Google Play